Без кохання не йдуть до мрій
200 Грн.
Хочу закутатись в свою рідненьку Україну
200 Грн.
плакат У нас два життя
200 Грн.
Мрій Дій
200 Грн.
Меняй мир не спрашивая разрешения
200 Грн.
Не пропотомь сейчастье
200 Грн.
одевайся по погоде раздевайся по любви
200 Грн.
Верь в свой полет
200 Грн.
Ты как хаски в упряжке
200 Грн.
составь слово вагон и катись в свое светлое будущее!
200 Грн.
Жги мосты, освещая свой путь
200 Грн.
Лучше бей тату
200 Грн.
ты сам себе Тибет
200 Грн.
Всемогущим может быть только вселюбящий
200 Грн.
Люблю тебя, как латте
200 Грн.

 

 

 

 

 

 

 

 

Постер це

У своїй простій формі постер — тимчасова реклама ідеї, продукту чи події, розміщеної у публічному просторі масового споживання.

Плакат – не високе мистецтво. На відміну від картини, яку ви бачите в музеї, плакат не унікальний — сотні чи тисячі копій певного зображення були б надруковані та поширені містом чи країною, що дозволило б десяткам тисяч глядачів контактувати з ним. до того, як він буде знищений через погоду, вандалізму або просто через те, що буде охоплено наступною рекламою. На відміну від Мони Лізи, яка пережила сотні років, плакат іноді можна було побачити лише кілька днів або навіть годин, перш ніж він зникне, швидше за все, назавжди. Оскільки розпал захоплення плакатами припав на епоху до фотографії, у нас дуже мало записів про багато створених дизайнів — фактично єдині плакати, що збереглися, — це частини друкованого тиражу, які ніколи не були показані.

Також, як і мова, немає остаточної історії походження, коли і де з'явився перший плакат. Є докази вивісок та артефактів, схожих на плакати, датовані Стародавнім Єгиптом, коли власник бізнесу вирізав свою професію на стороні свого магазину або в Стародавньому Римі, коли лазні та таверни були позначені теракотовими плитами з текстом та символами, що вказують на діяльність.

Відповідність постерів для інтер'єру

Цей фактор відноситься безпосередньо до вашого будинку. Для більшості людей це не такий значущий параметр, як решта, проте, не варто недооцінювати його як можливість акцентувати увагу на інтер'єрі вашого будинку. До того ж, якщо ваші стіни вкриті квітами у вікторіанському стилі, то, найімовірніше, яскрава абстракція буде не доречна. Звичайно, це не перешкода, якщо таке поєднання вам дійсно подобається.

Для того, щоб підібрати постер або репродукцію картини для дачі, квартири, будинку або будь-якого іншого інтер'єру, достатньо зробити вибір у kramnizza.

Який зміст постера вибрати?

Приділіть час утриманню постера. Ви здивуєтеся, як буде просто прийняти рішення про покупку того чи іншого постера, якщо ви розглянете його з погляду послання, яке він несе світу. Зв'яжіть її з пам'ятною подією чи спогадом, і тоді він не тільки радуватиме вас при кожному погляді, але й подарує вам історію, яку ви зможете при нагоді розповісти оточуючим.

Ціна постера

Встановіть порядок цін собі самостійно. Справжні поціновувачі мистецтва скажуть вам, що земні цінності не застосовуються до високого мистецтва, але життя посперечається з цією заявою. Оригінали визнаних художників сьогодні мають у своїй ціні суми, які можна порівняти з тисячами середніх зарплат. Хорошим варіантом може бути картина молодого непопулярного художника. Але й тут є свої проблеми: полотна, що дійсно стоять, можуть коштувати десятки або навіть сотні тисяч доларів, до того ж, ринок сповнений перекупниками, які мають лише одну мету – вдало вкласти кошти і отримати побільше прибутку, вигідно продавши картину. Як же бути?

Ідеальний варіант – репродукції картин. Репродукція дешевша за оригінал у тисячі разів! Наш інтернет-магазин картин пропонує постери та репродукції за ціною від ста гривень, що незрівнянно не лише з оригіналами визнаних художників, а й вручну виконаними копіями полотен. Наші репродукції картин виготовлені в Європі (Англія, Італія, Голландія) за стандартами міжнародної системи сертифікації якості. Різницю репродукції та оригіналу помітить, мабуть, лише той, хто купує картину для вкладення коштів та подальшого придбання вигоди. Сучасні технології дозволяють зробити репродукції картин так, що більшість людей не помітить різниці. Наша продукція імітує і олійний живопис, і акварельну фактуру та старі багети. При цьому вам не потрібно йти нікуди – весь наш каталог представлений на сайті нашого інтернет-магазину.

Ваш особистий смак

Основними у більшості людей є лише два критерії: подобається та чи інша картина, чи ні. Не потрібно вирішувати прямо зараз, але вам дуже допоможе, якщо ви знаєте, що вам більше до смаку традиційний пейзаж чи натюрморт із фруктами та вазою. Чи, може, ви з людей, які віддають перевагу картинам міст чи морських гаваней? Обміркуйте ваші уподобання, перш ніж купувати скетч тварини, у той час, як ви хотіли портрет оголеної жінки.

У висновку, переконайтеся, що плакат вам дійсно подобається. Може знадобитися час, щоб знайти саме ваш мотив, але він того справді вартий.

 

 

Company MAXXmarketing GmbH